More
  StartKryptowährung NewsKanga Exchange - Opinie użytkowników giełdy i kantoru

  Kanga Exchange – Opinie użytkowników giełdy i kantoru

  Kanga Exchange opinie

  Kanga Exchange – podstawowe informacje

  Kanga Exchange to polska firma założona w 2018 roku, stawiająca sobie za cel propagowanie użytkowania kryptowalut w codziennym życiu. Ich podstawową działalnością było obsługiwanie giełdy cyfrowych walut, ale wraz z upływem czasu i rozwojem rozszerzyli swoje usługi. Działalność została zarejestrowana poza Polską przez względy formalne, ale pomimo tego Kanga Exchange posiada licencje wydane między innymi przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jest to dowód na to, że firma działa zgodnie z literą prawa, ma stabilną sytuację finansową oraz, że odpowiednio zabezpiecza ona swoich klientów. Czyni to między innymi poprzez rozproszenie swoich środków i nietrzymanie ich na jednym rachunku bankowym.

  Obecnie firma oferuje między innymi portfel do przechowywania kryptowalut (pod nazwą Kanga Wallet), kantory kryptowalutowe (w tym również stacjonarne), bramki płatności i wiele innych. Kanga Exchange mocno stawia na kontakt z klientem, dlatego jest dość aktywna w wielu znanych mediach społecznościowych takich jak Facebook, Youtube czy Instagram.

  Założyciele Kanga Exchange mogą pochwalić się dość sporym doświadczeniem w branży Fintech, poprzedzającym założenie giełdy. Odpowiadali między innymi za opracowanie i wdrożenie systemów do optymalizacji obiegu gotówki w bankach.

  Kanga Exchange i stablecoin Omega

  Zaakceptowanie planu biznesowego Kanga Exchange przez Komisję Nadzoru Finansowego wymagało poddania się odpowiednim regulacjom. Z tego powodu ta giełda kryptowalut nie przechowuje walut fiducjarnych (FIAT). Oznacza to w praktyce, że za wpłacane na potrzeby transakcji pieniądze tak naprawdę kupuje się stablecoin Omega (OmegaPLN). Pozostaje on w związku ze złotówką, w relacji 1:1 (jeden oPLN za jeden PLN). W przypadku wypłaty środków działa to dokładnie na takiej samej zasadzie. Użytkownicy sprzedają swoje OmegaPLN zgromadzone w ramach giełdy za złotówki. Kanga Exchange używa także innych stablecoinów takich jak Omega Euro i Omega Dolar.

  Za zakupione stablecoiny możesz dokonywać różnego rodzaju transakcji na Kanga Exchange. Kupisz za nie inne kryptowaluty, zapłacisz za produkty i usługi za pomocą bramki płatniczej, swobodnie wymienisz się nimi z innymi użytkownikami Kanga Express (przesyłanie na numer telefonu lub adres e-mail), a także wykorzystasz je w kantorach partnerskich.

  Wpłat środków na swoje konto na Kanga Exchange możesz dokonać na różne sposoby. Wlicza się w to tradycyjny przelew bankowy, Dotpay czy wpłatomat. Istnieje też możliwość wpłacenia kwoty za pośrednictwem stacjonarnych placówek partnerskich. Podobna różnorodność i swoboda wyboru dotyczy wypłat.

  Możliwości giełdy Kanga Exchange

  Dla wszystkich zainteresowanych handlowaniem kryptowalutami na Kanga Exchange serwis przygotował sporo możliwości. Oprócz standardowych transakcji wymiany, kupna i sprzedaży, dostępne są także dodatkowe opcje. Przykładem może być możliwość zostania afiliantem giełdy. Dzięki polecaniu jej innym osobom możesz otrzymać stały profit z pobieranych od nowych klientów prowizji.

  Giełda Kanga Exchange posiada bardzo duży wybór różnych kryptowalut. Oprócz znanych wszystkim BTC, ETH czy USDT znajdziesz tam też mniej popularne altcoiny. Dzięki temu masz bardzo duże możliwości inwestycyjne.

  gif kanga exchange

  Ciekawą opcją oferowaną przez Kanga Exchange jest możliwość kupowania i sprzedawania kryptowalut w kantorach stacjonarnych lub bankomatach. Tego typu usługa jest obarczona prowizją w wysokości 3% od transakcji. W jaki sposób się to odbywa? Pierwszym krokiem jest ściągnięcie na telefon aplikacji Kanga Wallet. Potem należy utworzyć osobiste konto na giełdzie Kanga Exchange, uzgodnić w interesującym Cię kantorze warunki wymiany, a następnie wygenerować odpowiedni kod. Po odhaczeniu tych kroków można udać się do wybranego kantoru, pokazać jego pracownikowi otrzymany kod, a następnie potwierdzić transakcję przez aplikację. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest przekazanie lub odebranie zapłaty za kryptowalutę.

  W przypadku wypłat realizowanych przez bankomaty (lub wpłat we wpłatomatach), należy skontaktować się wcześniej z obsługą klienta Kanga Exchange telefonicznie lub mailowo. Po uzgodnieniu szczegółów operacji można udać się do umówionego bankomatu i przy pomocy podanego przez operatora kodu blik dokończyć transakcję.

  Aplikacja Kanga Wallet

  Giełda Kanga Exchange posiada swój własny portfel cyfrowy. Kanga Wallet zapewnia dostęp do aktualnych kursów walut i podgląd salda zgromadzonych na koncie środków. Umożliwia on oczywiście kupno i sprzedaż kryptowalut online, ale jest też niezbędny do obsługiwania wszelkich transakcji stacjonarnych.

  Portfel Kanga Wallet można ściągnąć na urządzenia mobilne działające na systemach Android oraz iOS. Sama instalacja aplikacji, jak i korzystanie z niej nie są obarczone dodatkowymi kosztami.

  Kanga Exchange – opinie

  Ta polska giełda może pochwalić się dość dobrymi opiniami na serwisach branżowych. Ciągły rozwój i dużo funkcjonalności sprawiają, że zyskuje ona sporo nowych klientów. Zachęcamy również do zapoznania się z opiniami użytkowników Kanga Exchange, które dostępne są na naszej stronie. Z pewnością pomoże Ci to zdecydować, czy ta giełda to prawidłowy wybór dla Twoich inwestycji.

  > Lista i opinie o innych kantorach kryptowalut <

  Find more: Kanga krypto – Krypto-NFTs

  Source: 🔗