More
  StartKryptowährung News3 kryptowaluty, które wciąż mogą eksplodować w 2022 r

  3 kryptowaluty, które wciąż mogą eksplodować w 2022 r

  Video 3 kryptowaluty, które wciąż mogą eksplodować w 2022 r

  Tematyka krypto to jeden z najczęściej dyskutowanych tematów na świecie. Ogromne przeceny z 2022 roku sprawiła, że wiele osób zastanawiało się, czy inwestowanie w kryptowaluty jest realną decyzją finansową w tych niepewnych czasach. Chociaż nie ma jednoznacznej odpowiedzi, niektóre monety z pewnością będą działać lepiej niż inne, gdy branża się odbuduje.

  W tym artykule omówimy najlepsze kryptowaluty do handlu w 2022 roku, podkreślając projekty o najwyższym potencjale cenowym. Które projekty są warte uwagi, oprócz BTC i ETH?

  XRP

  XRP został stworzony przez Ripple jako szybka, mniej kosztowna i bardziej skalowalna alternatywa dla innych zasobów cyfrowych i istniejących już platform płatności pieniężnych, takich jak SWIFT.

  Token umożliwia użytkownikom wysyłanie monet na całym świecie w ciągu kilku sekund po najniższych możliwych stawkach, jest tani i wydajny.

  Read more: Rynek krypto odmieni świat i kieszenie inwestorów. Prognozy na 2022 rok Grzegorza Kubery

  Kolejną wielką zaletą XRP jest to, że zapewnia inwestorom doskonałe zwroty. Moneta cieszyła się ogromną popularnością w 2017 i 2021 roku. Inwestorzy, którzy kupili XRP w marcu 2020 r., do kwietnia 2021 r. odnotowali epicką hossę na poziomie 1400%. W 2017 r. zwrot z inwestycji był jeszcze większy.

  Ripple(XRP) może być kolejną kryptowalutą, która eksploduje w 2022 roku, po pozytywnych wiadomościach dotyczących trwającego sporu sądowego sieci z SEC. Z kolei, RippleNet jest postrzegany jako naturalna aktualizacja przestarzałej sieci SWIFT, której przetwarzanie w niektórych scenariuszach może zająć od 3 do 5 dni roboczych. Te pozytywne informacje mogą być podstawą, na której będą się opierać przyszłe wzrosty.

  3 kryptowaluty, które wciąż mogą eksplodować w 2022 r

  Decentraland (MANA)

  Decentraland (MANA) definiuje się jako platforma rzeczywistości wirtualnej zasilana przez blockchain Ethereum, która pozwala użytkownikom tworzyć, doświadczać i zarabiać na treściach i aplikacjach.

  Jest to wirtualny świat, gdzie użytkownicy kupują działki, na których mogą później się poruszać, budować i zarabiać. Od swoich początków w 2016 roku platforma rozwinęła się z podstawowego eksperymentu 2D w duży świat 3D. Decentraland to przestrzeń internetowa łącząca wirtualną rzeczywistość z technologią blockchain. W przeciwieństwie do większości gier online, gracze mają bezpośrednią kontrolę nad regułami świata online. Jeśli metaverse jest czymś, co trafia w twoje zainteresowania, upewnij się, że uważnie obserwujesz Decentraland.

  Read more: 5 kryptowalut, które eksplodują w 2022 r. To nie bitcoin, ani dogecoin

  Podobnie jak inne kryptowaluty, MANA osiągnęła najwyższą w historii wartość 5,9 USD w listopadzie 2021 r. Jednak 2022 r. znacznie obniżył cenę. Obecnie cena oscyluje wokół 1 USD. Spodziewa się, że gdy nadejdzie wyczekiwana hossa na rynku krypto, MANA będzie kolejnym tokenem, który eksploduje.

  Obserwuje się wzrost zainteresowania opinii publicznej projektami metaverse, a Decentraland jest jedną z najpopularniejszych platform wirtualnych na świecie. W związku z tym, z ciagłymi poprawkami, ten projekt może być przyszłością metaverse i Internetu.

  Należy również zauważyć, że ze względu na dużą zmienność, MANA może być również świetną opcją dla daytraderów.

  3 kryptowaluty, które wciąż mogą eksplodować w 2022 r

  APE

  Następny „Meme Coin” z dużym potencjałem wzrostowym

  Read more: Jakie są wschodzące kryptowaluty na rok 2022?

  ApeCoin to token ERC-20 ściśle powiązany z najdroższymi NFT – kolekcją Bored Ape Yacht Club (BAYC), uważaną za jedną z najlepszych NFT do kupienia. BAYC NFT przyciągnęły niesamowitą uwagę celebrytów, co doprowadziło do dużego szumu, gdy ApeCoin został wydany na początku tego roku.

  Chociaż twórcy BAYC nie opracowali ApeCoin, stał się on natywnym tokenem „Otherside”, platformy metaverse uruchomionej przez Yuga Labs. Oprócz wykorzystania w nadchodzącym wirtualnym świecie, ApeCoin został również zaimplementowany w innych grach mobilnych, zapewniając bardzo potrzebne przypadki użycia. Chociaż wciąż brakuje narzędzia APE, moneta może skorzystać z ogromnego wsparcia społeczności, co oznacza, że może to być kolejna krypto, która wybuchnie w tym roku.

  3 kryptowaluty, które wciąż mogą eksplodować w 2022 r

  Powyższy tekst nie jest w żadnym wypadku poradą inwestycyjną a jedynie subiektywną analizą i poglądem autora.

  Może Cię zainteresuje:

  Find more: W ktore krypto inwestowac 2022 – Krypto-NFTs

  Source: 🔗

  Proof of Stake Erklärt

  Was ist BNB?